Taner Özdeş
satışın 10 altın kuralı yazarı
Satışın 10 Altın Kuralı
İnsan doğuştan satıcı mıdır? Yoksa sonradan satıcı olunabilinir mi? Bu soruların cevapları herzaman tartışılsada net bir cevaba veya yüzde yüz kanıtlanmış bir sonuca henüz varılamamıştır.


Son Eklenen Makaleler

30 yıllık Aşkıma
27.12.2015 sevgili eşim Neylan ile 30. evlilik yıldönümüz

Doğum günüm
Bugün benim Doğum günüm

Kozmik enerji ile tanışmam
Kozmik Enerji, bütünsel yaklaşımla hem korunma, hem temizlenme hem de şifa sağlayan en etkili tamamlayıcı tıp yöntemidir.


Son Eklenen Haberler
  • 11.01.2017
    Bundan sonra beni www.tanerozdes.com.tr takip edebilirsiniz. www.tanerozdes.com sayfamı eski yazlarımı okuyabilmeniz için açık bırakacağım
  • 15.02.2015
    Bu pazar günü , 15 Şubat, Caddebostan Büyük Klüp'te Yazarlar günü yapılıyor. Ben de Büyük Klüp üyesi yazarı olarak saat 14.00-17.00 de kitaplarımı imzalamak için orada olacağım.
  • 23.11.2014
    Satış konusunda bilgi ve tecrübeye sahip bir Satış yetkilisi, Duygusal Zeka'ya sahip olmadan müşterisin etkileyemez, ikna edemez, uzun vadeli ilişkiler kuramaz.


Natro Hosting

26.11.2011 yorumlar
0
Bireyler için Sosyal Medyaya Giriş
Bireyler için Sosyal Medyaya Giriş
Web 2.0 ve Sosyal Medya devriminden sonra dünya hızla sosyalleşmeye ve değişmeye başladı. Bu hızlı trafiğe yetişmek ve bireysel olarak geride kalmamak için Sosyal Medya’nın etkin kullanımı artık çok önemli

Web 2.0 ve Sosyal Medya devriminden sonra dünya hızla sosyalleşmeye ve değişmeye başladı. Bu hızlı trafiğe yetişmek ve bireysel olarak geride kalmamak için Sosyal Medya’nın etkin kullanımı artık çok önemli. Eğer siz de bu tempoya ayak uydurmak, sosyal çevrenizi - kültürünüzü genişletmek ve bunu yaparken kendi fikirlerinizi duyurmak istiyorsanız bu eğitim tam size göre!

 Yorumlar
0


Yorum Ekle

Ad Soyad
E-mail
Kurum
Yorum
Taner Özdeş | 2011 | Her Hakkı Saklıdır
Paradigmasal