Taner Özdeş
satışın 10 altın kuralı yazarı
Satışın 10 Altın Kuralı
İnsan doğuştan satıcı mıdır? Yoksa sonradan satıcı olunabilinir mi? Bu soruların cevapları herzaman tartışılsada net bir cevaba veya yüzde yüz kanıtlanmış bir sonuca henüz varılamamıştır.


Son Eklenen Makaleler

30 yıllık Aşkıma
27.12.2015 sevgili eşim Neylan ile 30. evlilik yıldönümüz

Doğum günüm
Bugün benim Doğum günüm

Kozmik enerji ile tanışmam
Kozmik Enerji, bütünsel yaklaşımla hem korunma, hem temizlenme hem de şifa sağlayan en etkili tamamlayıcı tıp yöntemidir.


Son Eklenen Haberler
  • 11.01.2017
    Bundan sonra beni www.tanerozdes.com.tr takip edebilirsiniz. www.tanerozdes.com sayfamı eski yazlarımı okuyabilmeniz için açık bırakacağım
  • 15.02.2015
    Bu pazar günü , 15 Şubat, Caddebostan Büyük Klüp'te Yazarlar günü yapılıyor. Ben de Büyük Klüp üyesi yazarı olarak saat 14.00-17.00 de kitaplarımı imzalamak için orada olacağım.
  • 23.11.2014
    Satış konusunda bilgi ve tecrübeye sahip bir Satış yetkilisi, Duygusal Zeka'ya sahip olmadan müşterisin etkileyemez, ikna edemez, uzun vadeli ilişkiler kuramaz.


Natro Hosting

05.11.2009
Taner Özdeş, 24 Kasım'da Pazarlama ve Satış Okulum'da
Taner Özdeş, 24 Kasım'da Pazarlama ve Satış Okulum'da
Pazarlama ve Satış Okulum Nedir? Pazarlama & Satış Okulum, Türkiye'nin ihtiyacı olan satış uzmanlarını yetiştirme ve iş sahibi yapma programıdır.

Hızlı kariyer yapmak veya kendi işinizde başarılı olmak
için en önemli ihtiyacınız pazarlama ve satış tekniklerini ögrenmenizdir. Pazarlama ve Satış Okulum sizlere Türkiye'nin en iyi eğitmenleri ve eğitim sistemiyle bu imkanı sağlar. Eğitim sonrasında CV'nizi Türkiye'nin
önde gelen firmaları ile paylaşarak Satış ve Pazarlama
alanında kariyer fırsatı sunar.

Kayıt için : http://www.pazarlamavesatisokulum.com/hemen_basvur.aspx

 Taner Özdeş | 2011 | Her Hakkı Saklıdır
Paradigmasal