Taner Özdeş
satışın 10 altın kuralı yazarı
Satışın 10 Altın Kuralı
İnsan doğuştan satıcı mıdır? Yoksa sonradan satıcı olunabilinir mi? Bu soruların cevapları herzaman tartışılsada net bir cevaba veya yüzde yüz kanıtlanmış bir sonuca henüz varılamamıştır.


Son Eklenen Makaleler

30 yıllık Aşkıma
27.12.2015 sevgili eşim Neylan ile 30. evlilik yıldönümüz

Doğum günüm
Bugün benim Doğum günüm

Kozmik enerji ile tanışmam
Kozmik Enerji, bütünsel yaklaşımla hem korunma, hem temizlenme hem de şifa sağlayan en etkili tamamlayıcı tıp yöntemidir.


Son Eklenen Haberler
  • 11.01.2017
    Bundan sonra beni www.tanerozdes.com.tr takip edebilirsiniz. www.tanerozdes.com sayfamı eski yazlarımı okuyabilmeniz için açık bırakacağım
  • 15.02.2015
    Bu pazar günü , 15 Şubat, Caddebostan Büyük Klüp'te Yazarlar günü yapılıyor. Ben de Büyük Klüp üyesi yazarı olarak saat 14.00-17.00 de kitaplarımı imzalamak için orada olacağım.
  • 23.11.2014
    Satış konusunda bilgi ve tecrübeye sahip bir Satış yetkilisi, Duygusal Zeka'ya sahip olmadan müşterisin etkileyemez, ikna edemez, uzun vadeli ilişkiler kuramaz.


Natro Hosting

20.12.2009
XING’in Satış Grubu 23 Aralık'ta Buluşuyor!
XING’in Satış Grubu 23 Aralık'ta Buluşuyor!
Yaklaşık 2 bin katılımcıya sahip olan, satış ve pazarlama konusunda başarılı profesyonelleri ve bu konuda kariyer yapmak isteyenleri aynı çatı altında toplayan XINGSatış Grubu, 23 Aralık Çarşamba akşamı G-Mall Good Mood Lounge’da biraraya gelecek.

8 milyonu aşkın üyesiyle Avrupa’nın lider sosyal iş ağı olan XING’in
resmi sektörel gruplarından XING Xpert Satış Grubu, özel bir etkinlikte buluşuyor.

Avrupa’nın lider sosyal iş ağı XING, satış ve pazarlama profesyonellerini özel bir etkinlikte biraraya getiriyor. Özellikle satış ve pazarlama konusunda başarılı profesyonellere, girişimcilere, eğitimcilere, yazarlara ve bu konuda kariyer yapmak isteyen herkese hitap eden XING Satış grubu, 23 Aralık'ta Maçka G-Mall’un içindeki Good Mood Lounge’da buluşacak. Girişin ücretsiz olduğu etkinlikte grup üyeleri, canlı DJ performansıyla 80’lerin popüler parçalarıyla unutulmaz bir gece yaşayacaklar.
XING Satış Grubu’nun “Xpert Ambassador – Uzman Marka Elçisi“ olarak da adlandırılan grup liderliğini "Satışın 10 Altın Kuralı" kitabının yazarı ve Infonet Genel Müdürü Taner Özdeş yapıyor. 2000 kişiye yaklaşan grubun ekip yönetiminde Sihir Mobilya / Natuzzi Partner'ı Ertuğrul Belen, NewBiz Satış Geliştirme ortaklarından Erdal Uzunoğlu, Manifesto PR & Events Genel Müdür Yardımcıları Selin Bozkurt ve Gamze Koçer gibi sektöründe uzman profesyoneller ve girişimciler yer alıyor.
Katılımcı sayısını hızla artıran XING Satış Grubu, üyelerinin birbirleriyle bilgilerini, tecrübelerini, fırsatları, iş olanaklarını samimi ve açık bir şekilde paylaşımını sağlıyor. Grup, satış alanındaki başarı ve başarısızlık hikayelerini ele alarak önemli bir deneyim ve know - how havuzu oluşturuyor.
Borsaya giren dünyadaki ilk ve tek Web 2.0 kuruluşu XING, "sosyal iş ağı" kavramını iş bağlantılarını içeren bir liste sitesi olmaktan bir adım öteye götürerek XING Satış gibi Xpert gruplarla iş yaşamanında etkin bir "iş ağı" geliştirebilecek ve söz konusu ağ ile düzenli bir iletişim kurabilecek ortamı da yaratıyor.

Daha fazla bilgi ve grup üyeliği için:  http://www.xing.com/net/Xpert_Satis/Taner Özdeş | 2011 | Her Hakkı Saklıdır
Paradigmasal