Taner Özdeş
satışın 10 altın kuralı yazarı
Satışın 10 Altın Kuralı
İnsan doğuştan satıcı mıdır? Yoksa sonradan satıcı olunabilinir mi? Bu soruların cevapları herzaman tartışılsada net bir cevaba veya yüzde yüz kanıtlanmış bir sonuca henüz varılamamıştır.


Son Eklenen Makaleler

30 yıllık Aşkıma
27.12.2015 sevgili eşim Neylan ile 30. evlilik yıldönümüz

Doğum günüm
Bugün benim Doğum günüm

Kozmik enerji ile tanışmam
Kozmik Enerji, bütünsel yaklaşımla hem korunma, hem temizlenme hem de şifa sağlayan en etkili tamamlayıcı tıp yöntemidir.


Son Eklenen Haberler
  • 11.01.2017
    Bundan sonra beni www.tanerozdes.com.tr takip edebilirsiniz. www.tanerozdes.com sayfamı eski yazlarımı okuyabilmeniz için açık bırakacağım
  • 15.02.2015
    Bu pazar günü , 15 Şubat, Caddebostan Büyük Klüp'te Yazarlar günü yapılıyor. Ben de Büyük Klüp üyesi yazarı olarak saat 14.00-17.00 de kitaplarımı imzalamak için orada olacağım.
  • 23.11.2014
    Satış konusunda bilgi ve tecrübeye sahip bir Satış yetkilisi, Duygusal Zeka'ya sahip olmadan müşterisin etkileyemez, ikna edemez, uzun vadeli ilişkiler kuramaz.


Natro Hosting

23.04.2010
Nasıl Pazarlık yapılır? Taner Özdeş'in Yeni söyleşisi
Nasıl Pazarlık yapılır? Taner Özdeş'in Yeni söyleşisi
Uzmantv'de

Satıcı nasıl pazarlık yapmalı? Alıcının ürünü ya da hizmeti satın alma konusunda ciddi olup olmadığı nasıl anlaşılır? Bir ürün alırken nasıl pazarlık yapılmalı? İzleyin, 'Satışın 10 Altın Kuralı' Kitabı Yazarı Taner Özdeş'ten pazarlık ve satış yapmanın inceliklerini öğrenin. Satış sırasında ne kadar pazarlık payı bırakılır? Pazarlık sırasında satışı desteklemek için fiyat dışında neler konuşulmalı? Sorularınızın yanıtları UZMANTV'de

Seyretmek için : http://www.uzmantv.com/konu/nasil-pazarlik-yapilirTaner Özdeş | 2011 | Her Hakkı Saklıdır
Paradigmasal