Taner Özdeş
satışın 10 altın kuralı yazarı
Satışın 10 Altın Kuralı
İnsan doğuştan satıcı mıdır? Yoksa sonradan satıcı olunabilinir mi? Bu soruların cevapları herzaman tartışılsada net bir cevaba veya yüzde yüz kanıtlanmış bir sonuca henüz varılamamıştır.


Son Eklenen Makaleler

30 yıllık Aşkıma
27.12.2015 sevgili eşim Neylan ile 30. evlilik yıldönümüz

Doğum günüm
Bugün benim Doğum günüm

Kozmik enerji ile tanışmam
Kozmik Enerji, bütünsel yaklaşımla hem korunma, hem temizlenme hem de şifa sağlayan en etkili tamamlayıcı tıp yöntemidir.


Son Eklenen Haberler
  • 11.01.2017
    Bundan sonra beni www.tanerozdes.com.tr takip edebilirsiniz. www.tanerozdes.com sayfamı açık bırakacağım
  • 15.02.2015
    Bu pazar günü , 15 Şubat, Caddebostan Büyük Klüp'te Yazarlar günü yapılıyor. Ben de Büyük Klüp üyesi yazarı olarak saat 14.00-17.00 de kitaplarımı imzalamak için orada olacağım.
  • 23.11.2014
    Satış konusunda bilgi ve tecrübeye sahip bir Satış yetkilisi, Duygusal Zeka'ya sahip olmadan müşterisin etkileyemez, ikna edemez, uzun vadeli ilişkiler kuramaz.


Natro Hosting

REFERANSLAR
Açıksınıf.com
Açıksınıf.com
Anadolu Üniversitesi
Anadolu Üniversitesi
Back-up
Back-up
Bizim Toptan
Bizim Toptan
Bodrum Mutfak
Bodrum Mutfak
Boğaziçi Mezunlar Derneği
Boğaziçi Mezunlar Derneği
Çukurova İthalat ve İhracat
Çukurova İthalat ve İhracat
DAİMLER
DAİMLER
Datacore Bilgi Sistemleri
Datacore Bilgi Sistemleri
DEKON İncentive & Events
DEKON İncentive & Events
Yorumlar
93
Sayın Taner Özdeş, ‘Satış bir insan işidir.’ Sözünüzle başladığınız eğitiminizdeki ‘Satış’ konusuna olan hakimiyetiniz, kendinizi ifade etme gücünüz, enerjiniz, duruşunuz, özverili çalışmanız ve akıcı diliniz ile insanları motive etmekte, satışa yönelik doğru noktalara değinerek kaliteli bir eğitim içeriği sunmaktasınız. Orjinal ve titizlikle hazırlanmış eğitim içeriği sunum ve görseller ile desteklenmiş, eğitim içerisinde yapılan uygulamalar eğitimin anlaşılması noktasında olumlu katkı sağlamıştır. Eğitim alan bütün personelimiz bu eğitimden oldukça memnun kalmış ve kariyerlerine önemli bir ivme kazandıracağına inanmışlardır. Verdiğiniz eğitimden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Bir başka eğitimde tekrar beraber olmayı ümidiyle... Mustafa Saatci Azerbaycan Genel Koordinatörü

Mustafa Saatci
Aksesuar İnşaat
Taner Bey merhaba , Özellikle , yüksek enerjiniz ve satış becerilerimize kattığınız farkındalıklardan dolayı, tüm ekibim adına teşekkür ederim. Eğitimde, bize sunduğunuz bilgilerin uygulanabilir olması , satışlarımızı olumlu etkileyeceğini düşünmekteyim. Tekrar çok teşekkür ederiz.

Sedat Uzun
Otokoç Otomotiv
Taner abi, yapmıs oldugun ozverılı temelındede ınsan olan butun ıslerınden dolayı sana herkes adına tesekkur ederım dehşet bir ADAMSIN SENIN BILMEDIĞIN AMA SENI HAKIKATEN HIC BIR CIKAR OLMAKSIZIN SEVEN COK INSAN VAR.BIRI DE BENIM.Senın satıs teknıklerın ve motıvasyonlarının katkıları ılede; iki yılda bayagı bayagı hakikaten iyi bır satıs rakamı yakaladım.sen iyiki doğmuşsun

Murat Önder
Bir ürünü satmanın en güzel yolunun, ürünü çok iyi öğrenmekten ve dilli olmaktan geçtiğini düşünürdüm. Başarıya giden yolun İnsanları iyi anlamaktan geçtiğini ve pek çok şeyi bu kitaptan öğrendim. Baş ucu kitabınız olması dileklerimle

Murat Canoğlu
Forever Living Products Turkey Süpervizör ·
Sevgili Taner, Kıbrıs Merit Hotel'de gerçekleştirdiğimiz 2014 yıl sonu satış değerlendirme toplantısına katılarak bizi onurlandırdın. Sektörümüzle ilgili yapmış olduğun doğru tespitlerle, bitmek tükenmek bilmeyen enerjinle, pozitif yaklaşımınla satış mümessili arkadaşlarımıza ışık tuttun. Senden aldıkları ilham ve motivasyonla bölgelerine dönen arkadaşlarımızın çok başarılı olacaklarına inanıyorum. Sana katılımın ve satış konusunda paylaştığın güncel bilgilerden dolayı Topkim adına teşekkür ediyorum.

Can Uğur
Topkim


Yorum Ekle

Ad Soyad
E-mail
Kurum
Yorum
Taner Özdeş | 2011 | Her Hakkı Saklıdır
Paradigmasal