Taner Özdeş
satışın 10 altın kuralı yazarı
Satışın 10 Altın Kuralı
İnsan doğuştan satıcı mıdır? Yoksa sonradan satıcı olunabilinir mi? Bu soruların cevapları herzaman tartışılsada net bir cevaba veya yüzde yüz kanıtlanmış bir sonuca henüz varılamamıştır.


Son Eklenen Makaleler

30 yıllık Aşkıma
27.12.2015 sevgili eşim Neylan ile 30. evlilik yıldönümüz

Doğum günüm
Bugün benim Doğum günüm

Kozmik enerji ile tanışmam
Kozmik Enerji, bütünsel yaklaşımla hem korunma, hem temizlenme hem de şifa sağlayan en etkili tamamlayıcı tıp yöntemidir.


Son Eklenen Haberler
  • 11.01.2017
    Bundan sonra beni www.tanerozdes.com.tr takip edebilirsiniz. www.tanerozdes.com sayfamı eski yazlarımı okuyabilmeniz için açık bırakacağım
  • 15.02.2015
    Bu pazar günü , 15 Şubat, Caddebostan Büyük Klüp'te Yazarlar günü yapılıyor. Ben de Büyük Klüp üyesi yazarı olarak saat 14.00-17.00 de kitaplarımı imzalamak için orada olacağım.
  • 23.11.2014
    Satış konusunda bilgi ve tecrübeye sahip bir Satış yetkilisi, Duygusal Zeka'ya sahip olmadan müşterisin etkileyemez, ikna edemez, uzun vadeli ilişkiler kuramaz.


Natro Hosting

03.12.2009 yorumlar
3
Limit Sizsiniz - İçinizdeki Gücü keşfedin -Online eğitim
Limit Sizsiniz - İçinizdeki Gücü keşfedin -Online eğitim
Taner Özdeş'in "Duygusal Zeka" ile Limitlerinizi aşın eğitimi Başarılı, mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşmak sizin elinizde! Eksik yönlerinizi geliştirebilir, bilinçaltınızı yönetmeyi öğrenebilirsiniz.

Taner Özdeş'in "Duygusal Zeka" ile Limitlerinizi aşın eğitimi

Başarılı, mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşmak sizin elinizde!

Eksik yönlerinizi geliştirebilir, bilinçaltınızı yönetmeyi öğrenebilirsiniz. Korkularınızdan kurtulup büyük başarılara imza atabilirsiniz.

Tanıtım videosunu seyretmek ve satın almak için http://akademi.uzmantv.com/kurs/limitsizsiniz--icinizdeki-gucu-kesfedinYorumlar
3

sayın özdeş,  gerçekten begenerek izledim söyleyişinizi tabi her satış temsilcisi sizin gibi yetenekli olmasını hayal eder nitekim bende onlardan sadece 1 tanesiyim; benim istegim sizin gibi degerli ögretici uzmanından ders almak. Münkün mü ve ayrıca alırsak bizler için ne gibi prosödür uygulanıyor.. Saygılarımlacihan aslantepe
satış pazarlama

Çok güzel hazırlanmış,yeni yetişen elamanlar için çok faydalı olacağı kanaatindeyim.teşekkürler.adnan somyürek
asmolu çelik kapı

kişisel gelişimdeniz özçelik


Yorum Ekle

Ad Soyad
E-mail
Kurum
Yorum
Taner Özdeş | 2011 | Her Hakkı Saklıdır
Paradigmasal