Taner Özdeş
satışın 10 altın kuralı yazarı
Satışın 10 Altın Kuralı
İnsan doğuştan satıcı mıdır? Yoksa sonradan satıcı olunabilinir mi? Bu soruların cevapları herzaman tartışılsada net bir cevaba veya yüzde yüz kanıtlanmış bir sonuca henüz varılamamıştır.


Son Eklenen Makaleler

30 yıllık Aşkıma
27.12.2015 sevgili eşim Neylan ile 30. evlilik yıldönümüz

Doğum günüm
Bugün benim Doğum günüm

Kozmik enerji ile tanışmam
Kozmik Enerji, bütünsel yaklaşımla hem korunma, hem temizlenme hem de şifa sağlayan en etkili tamamlayıcı tıp yöntemidir.


Son Eklenen Haberler
  • 11.01.2017
    Bundan sonra beni www.tanerozdes.com.tr takip edebilirsiniz. www.tanerozdes.com sayfamı eski yazlarımı okuyabilmeniz için açık bırakacağım
  • 15.02.2015
    Bu pazar günü , 15 Şubat, Caddebostan Büyük Klüp'te Yazarlar günü yapılıyor. Ben de Büyük Klüp üyesi yazarı olarak saat 14.00-17.00 de kitaplarımı imzalamak için orada olacağım.
  • 23.11.2014
    Satış konusunda bilgi ve tecrübeye sahip bir Satış yetkilisi, Duygusal Zeka'ya sahip olmadan müşterisin etkileyemez, ikna edemez, uzun vadeli ilişkiler kuramaz.


Natro Hosting

12.05.2015 yorumlar
0
Duygusal Zeka ve Yoga ile Limit Sizsiniz
Duygusal Zeka ve Yoga ile Limit Sizsiniz
Yoğun iş temposunda insanoğlu gerçek potensiyeline ulaşamıyor. Zihin, beden ve ruh bütünlüğü şart.

Bu seminerde Türkiye 'de konularında zirveye ulaşmış 3 eğitmen biraraya geliyor. Cosmomia kurucusu Arcan Okan Kurşun'da deneyimlerini paylaşacak . 

Taner Özdeş -  Infonet Genel Müdürü, Kitap Yazarı, Eğitmen, Koç ve danışman

Duygusal Zeka ve Satış konusunda son 20 senedir eğitim, seminer ve koçluk veriyor. Satışın 10 Altın kuralı ve 50 Yaş Gözüyle kitaplarının Yazarı. Ülkemizde 250,000 kişinin üzerinde kişiye eğitim vermiş. İkna, Beden Dili, EQ ve Satış konusunda Türkiye'de en bilinen isimlerden biri. Hakkında : www.tanerozdes.com

Mehveş Özel Ebussuutoğlu- Yoga Pacific kurucusu - 

Mehveş Özel Ebussuutoglu 2000 yılında Yoga ile tanışmış ve hayatını değiştiren bu öğretinin ardından aslen reklam yazarı olmasına rağmen iş hayatını bırakarak tamamen yoga çalışmalarına yönelmiş. 2005 yılında Vivekenanda Üniversitesinden aldığı Yoga eğitmenliğinin ardından etkin bir şekilde dersler vermeye başlamış. Hindistandaki çalışmalarının ardından her yıl ziyaret ettiği Amerika' da Pekçok tanınmış hocanın workshoplarına katılmış ve dünyaca ünlü eğitmen Shiva Rea'nın ilk sertifikalı Türk eğitmeni olmuştur. 

Arcan Okan Kurşun - Yaşam Tasarımı Danışmanı -Kozmik Enerji Magister -Zoroastrianist

1984 yılında Ankara’da doğdu. Çalışma hayatının içinde mutsuz ve sağlıksız olduğunun farkındalığını yaşadıktan sonra hayatını ve zihin yapısını tamamen değiştirecek olan teknikler ve anlayışlarla tanıştı. Aldığı eğitimler ve kazandığı tecrübe ile Kozmik Enerji konusunda Türkiye’deki sayılı insanlar arasına girdi. Hayatını, üzerine düşen ışığı yansıtmaya adamak için kurumsal hayattan ayrıldı ve Cosmomia’yı kurdu.
Kayıt ve Bilgi için : Elif Çağlar Tel:  0 212 212 32 55

 

Eğtimin Amacı : 

Hayatta başarının sırrı Duygusal Zeka seviyemiz ile eş orantılıdır. Duygularımızı tanımadan , yönetemeyiz. 

Yoğun iş temposunda yaşayan kişilerin farkındalıklarını artırarak, iş , sosyal ve özel yaşamlarında daha başarılı, etkili olmalarını sağlamak . Bu seminerde hedef, amaç, inanç, düşünce, bilinçaltı konularında katılımcıların bilgi seviyesi ve farkındalığı artırılacak. Ayrıca , Yoga eksersizleri ile Yoga 'nın önemi anlatılacak. Kozmik ve spiritüel enerjinin detayları örneklere anlatılacak. Katılımcıların chakra ve aura ölçümleri örnekleme yapılarak gösterilecektir.

Eğitim süresi : 2.5 saattir .Yorumlar
0


Yorum Ekle

Ad Soyad
E-mail
Kurum
Yorum
Taner Özdeş | 2011 | Her Hakkı Saklıdır
Paradigmasal