Taner Özdeş
satışın 10 altın kuralı yazarı
Satışın 10 Altın Kuralı
İnsan doğuştan satıcı mıdır? Yoksa sonradan satıcı olunabilinir mi? Bu soruların cevapları herzaman tartışılsada net bir cevaba veya yüzde yüz kanıtlanmış bir sonuca henüz varılamamıştır.


Son Eklenen Makaleler

30 yıllık Aşkıma
27.12.2015 sevgili eşim Neylan ile 30. evlilik yıldönümüz

Doğum günüm
Bugün benim Doğum günüm

Kozmik enerji ile tanışmam
Kozmik Enerji, bütünsel yaklaşımla hem korunma, hem temizlenme hem de şifa sağlayan en etkili tamamlayıcı tıp yöntemidir.


Son Eklenen Haberler
  • 11.01.2017
    Bundan sonra beni www.tanerozdes.com.tr takip edebilirsiniz. www.tanerozdes.com sayfamı eski yazlarımı okuyabilmeniz için açık bırakacağım
  • 15.02.2015
    Bu pazar günü , 15 Şubat, Caddebostan Büyük Klüp'te Yazarlar günü yapılıyor. Ben de Büyük Klüp üyesi yazarı olarak saat 14.00-17.00 de kitaplarımı imzalamak için orada olacağım.
  • 23.11.2014
    Satış konusunda bilgi ve tecrübeye sahip bir Satış yetkilisi, Duygusal Zeka'ya sahip olmadan müşterisin etkileyemez, ikna edemez, uzun vadeli ilişkiler kuramaz.


Natro Hosting

SEMİNERLER
Kurumsal Satış Yapmanın Sırları
Taner Özdeş, tüm eğitimlerinde en önem verdiği ve odaklandığı konu "ilişki başlatma", "ilişki geliştirme" " satış yönetimi" ve "uzun vadeli kazan-kazan güven ilişkisi kurma" konularinda 30 yıllık tecrübesini paylaşiyor
Duygusal Zeka ve Yoga ile Limit Sizsiniz
Yoğun iş temposunda insanoğlu gerçek potensiyeline ulaşamıyor. Zihin, beden ve ruh bütünlüğü şart.
Taner Özdeş'ten online Satış eğitimi
Satışlarınızı Nasıl İkiye Katlarsınız ! Taner Özdeş'ten sadece 32 TL ye Kişiye özel satış eğitimi almak isterseniz linki tıklayın
Limit Sizsiniz - İçinizdeki Gücü keşfedin -Online eğitim
Taner Özdeş'in "Duygusal Zeka" ile Limitlerinizi aşın eğitimi Başarılı, mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşmak sizin elinizde! Eksik yönlerinizi geliştirebilir, bilinçaltınızı yönetmeyi öğrenebilirsiniz.
Taner Özdeş | 2011 | Her Hakkı Saklıdır
Paradigmasal