Taner Özdeş
satışın 10 altın kuralı yazarı
Satışın 10 Altın Kuralı
İnsan doğuştan satıcı mıdır? Yoksa sonradan satıcı olunabilinir mi? Bu soruların cevapları herzaman tartışılsada net bir cevaba veya yüzde yüz kanıtlanmış bir sonuca henüz varılamamıştır.


Son Eklenen Makaleler

30 yıllık Aşkıma
27.12.2015 sevgili eşim Neylan ile 30. evlilik yıldönümüz

Doğum günüm
Bugün benim Doğum günüm

Kozmik enerji ile tanışmam
Kozmik Enerji, bütünsel yaklaşımla hem korunma, hem temizlenme hem de şifa sağlayan en etkili tamamlayıcı tıp yöntemidir.


Son Eklenen Haberler
  • 11.01.2017
    Bundan sonra beni www.tanerozdes.com.tr takip edebilirsiniz. www.tanerozdes.com sayfamı eski yazlarımı okuyabilmeniz için açık bırakacağım
  • 15.02.2015
    Bu pazar günü , 15 Şubat, Caddebostan Büyük Klüp'te Yazarlar günü yapılıyor. Ben de Büyük Klüp üyesi yazarı olarak saat 14.00-17.00 de kitaplarımı imzalamak için orada olacağım.
  • 23.11.2014
    Satış konusunda bilgi ve tecrübeye sahip bir Satış yetkilisi, Duygusal Zeka'ya sahip olmadan müşterisin etkileyemez, ikna edemez, uzun vadeli ilişkiler kuramaz.


Natro Hosting

TAVSİYE YAZILAR
Kurbağa
Kurbağa
15.09.2015
Kurbağalar bir gün yarışma düzenlemiş.
Dinlemeyi Bilmiyoruz
Birini dinlerken, anlattığı şey ilgimizi çeksin veya çekmesin, bir süre sonra dikkatimiz dağılıyor, aklımız başka yerlere gidiyor ve karşımızdakini dinlememeye başlıyoruz.
Ayakkabıcı
Ayakkabıcı
25.04.2015
Ayakkabıcı, yeni getirdiği malları vitrine yerleştirirken, sokaktaki bir çocuk onu izlemekteydi. Okullar kapanmak üzere olduğundan, spor ayakkabılara rağbet fazlaydı.
Bill Gates'ten gençlere 12 öneri
Bill Gates birikimlerini gençlerle paylaştı ...
LİNCOLN 'den İletişim dersi
İletişimde marifet ehli olmak, bir kişinin fikir, faaliyet ve politikalarını kabul etmezken aynı anda ona güven vermeye devam edebilmekten, en azından kendine güvenini sarsmamaktan geçer.
Pasta çok lezzetli
Yaşlı bir Zen keşişi hakkında bir öykü duymuştum. Ölüm döşeğindeydi. Son günü gelmişti ve o akşam artık olmayacağını söyledi.
TERZİ
TERZİ
30.06.2014
Bir bilgeye sormuşlar: "Efendim, dünyada en çok kimi seversiniz?
Mutluluğun Gizi
Bir tüccar Mutluluğun Gizi’ni öğrenmesi için oğlunu insanların en bilgesinin yanına yollamış.
EGO NEDİR
EGO NEDİR
12.04.2014
Ben de zamanında, “egomu güçlendirirsem, hayatta daha güçlü olarak ayakta kalabileceğime“ inanır, egoist sözcüğünün olumlu anlamları olabileceğini savunurdum.
AZRAİL’İN ALMAYA GELDİĞİ ADAM
‘Ego‘ya dair Osho’nun güzel bir hikayesini anlatmak istiyorum
Taner Özdeş | 2011 | Her Hakkı Saklıdır
Paradigmasal